Dane firmy

https://www.podpisane.pl/do-przyszycia.html


Naszywki na ubrania dla dzieci


Podpisane Katarzyna Heppenstall

Słoneczna 34, 00-789 Warszawa

Tel: 000000000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Ludzie coraz częściej robią zakupy w internecie. Jest to nie tylko wygodne rozwiązanie, ale w wielu przypadkach również relatywnie tańsze w porównaniu do zakupu takiego samego produktu w sklepie stacjonarnym. Kiedy ma się dzieci, każdy rodzic chce, żeby miały wszystko, co najlepsze oraz żeby wyróżniały się na tle swoich rówieśników w przedszkolu czy szkole. Wówczas może się wydarzyć, że kilkoro dzieci w grupie będzie miało ten sam szaliczek, czapeczkę lub kocyk. Dobrym rozwiązaniem są naszywki na ubrania dla dzieci. 

Na stronie podpisane.pl można znaleźć szeroki wybór naklejek, które przydadzą się zarówno do oznaczenia pościeli czy kocyka, jak i zabawek, zeszytów i książek. Każda naszywka wykonana jest z materiału odpornego na spieranie i ścieranie i można ją z łatwością przyszyć za pomocą igły z nitką. 

W trosce o najmłodszych, którzy dopiero uczą się czytać i pisać istnieje możliwość wykonania takich naklejek imiennych z obrazkami nawiązującymi do zainteresowań maluszka. Można oznaczyć nimi kredki, flamastry czy mniejsze przedmioty, które łatwo można zgubić lub o nich zapomnieć. 


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Pl. Konstytucji 2, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Kambion Sp. j


Książąt Mazowieckich 20, Czersk

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki