Dane firmy

https://klinika.osrodek-oaza.pl/alkoholika-wyslac-przymusowe-leczenie/


Jak skierowac alkoholika na odwyk


Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

Ługowiska 1, 87-850 Choceń

Tel: 721 70 70 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Czy posłanie osoby uzależnionej na leczenie jest łatwe? Często alkoholik stawia opór, szczególnie jeśli wypomina mu się jego nałóg. Wtedy często przyjmuje postawę negującą i wypiera kłopot z myśli, często też zmaga się z rozdrażnieniem i agresją, a w tym wszystkim cierpią również jego najbliżsi. Jak skierowac alkoholika na odwyk? To pytanie jest jednym z najczęściej zadawanych.

Przede wszystkim do przymusowego leczenia potrzebne jest specjalne orzeczenie sądu. Sprawa może zostać skierowana przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych do sądu rejonowego. Następnie powołani biegli stwierdzają konieczność lub brak przymusowego leczenia odwykowego. Jedną z przesłanek do wydania takiego orzeczenia jest rozkład pożycia rodzinnego.

W takim wypadku sąd ma prawo skierować chorego na przymusowe leczenie. To zaś oferuje Ośrodek Oaza. To jedna z najlepszych placówek w Polsce, która doskonale rozumie problemy osób uzależnionych. Przede wszystkim można tu znaleźć kadrę specjalistów, którzy wyciągną chorego z nałogu, a także dadzą mu silne podwaliny pod późniejszą abstynencję.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

ODEKA SIMP FF


Toruńska 286, Bydgoszcz

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.


Leśna 5, Rozgarty

Trust Bydgoszcz


Rumińskiego 6, Bydgoszcz

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki