Dane firmy

#


Pochłaniacz 3M 6055


InterBHP

Sportowców 2, 77-100 Mądrzechowo

Tel: 59 822 65 95

Oceń firmę (4 z 1 głosów)

Krótki opis firmy:

Aby maska lub półmaska oddechowa prawidłowo spełniała swoje zadanie, chroniąc układ oddechowy, trzeba dobrać do niej odpowiedni filtr lub pochłaniacz. Z myślą o maskach firmy 3M z serii 6000 i 7000 oraz pólmaskach z serii 6000 i 7500 zaproponowano m.in. pochłaniacz 3M 6055. Wykorzystuje się go w celu zabezpieczenia przed niekorzystnym oddziaływaniem par organicznych i gazów. Poleca się go przede wszystkich do prac, przy których konieczne jest zastosowanie farb i lakierów. Sklep internetowy Inter BHP oferuje możliwość kupienia niniejszego pochłaniacza.

Pochłaniacz wyróżnia się niskim profilem, bardzo stabilną budową i łatwością zakładania, co zawdzięcza mocowaniu bagnetowemu. Pracując w lakierni czy zajmując się malowaniem, zdecydowanie warto po niego sięgnąć, żeby nie narażać dróg oddechowych na szkody wynikające z wdychaniem niebezpiecznych oparów. Aby zamówić pochłaniacz, należy skontaktować się ze sklepem internetowym InterBHP.pl.


Maski chroniące układ oddechowy pracownika, warto kupować w profesjonalnych sklepach. Dla mnie takim z pewnością jest InterBHP, który wychodzi na przeciw zapotrzebowaniu firm na akcesoria tego typu.


Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

BREDER POLSKA


Porazińskiej 23, Poznań

produktyreklamowe.com.pl


Główna 38, Brzezia Łąka

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki