Dane firmy

https://przeprowadzkitransfer.pl/


Firma przeprowadzkowa Kraków | Transfer Przeprowadzki


Transfer Przeprowadzki

os. Jagiellonskie 22, 31-834 Kraków

Tel: 697 196 805

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Właśnie nadszedł ten wymarzony moment, w którym możesz już przeprowadzić się do swojego nowego mieszkania? Niestety, zwykle wymaga to jeszcze wielkich nakładów pracy, którą trzeba wykonać, żeby przewieźć wszystkie rzeczy. Duży samochód, pomoc znajomych - be tego się nie obędzie. Chyba że zdecydujesz się skorzystać z usług profesjonalistów! Firma przeprowadzkowa z Krakowa ma do dyspozycji ludzi i auta, dzięki czemu wszystko przebiegnie sprawnie i bez żadnych problemów.

Aby dowiedzieć się na ten temat czegoś więcej, wystarczy wejść na stronę przeprowadzkitransfer.pl i zapoznać się z informacjami tam przygotowanymi. Nie ma co czekać, tylko już teraz warto skontaktować się z tą firmą, bo terminy szybko szybko są rezerwowane! Dzięki stosunkowo niskiemu kosztowi uda Ci się bez żadnych problemów przeprowadzić do nowego miejsca w zaplanowanym przez Ciebie budżecie. 


Najlepsza firma od transportu dobytku w Krakowie! Piszę tak, bo przeprowadzka w ich wydaniu okazała się mieć kompleksowy i profesjonalny przebieg. :)


Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

Stalgar


Siewna 21C, Kraków

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż Podhalański 157, Odrowąż

Nycz Intertrade Sp. z o.o.


Płk. Dąbka 8C, Kraków

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki