Dane firmy

https://gabaryty.net/transport-ponadgabarytowy/


Przewóz ponadgabarytowy | https://gabaryty.net/


GABARYTY.NET

Janasa 4, 40-855 Katowice

Tel: +48-515-515-301

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Przewozem ponadnormatywnym nazywa się takie, w którym ładunek przekracza masą i wielkością dozwolone normy prawne, pozwalające poruszać się po drogach pojazdom przewożącym wspomniany towar. Nie należy się zatem dziwić, że niewiele firm transportowych podejmuje się tego zadania. Aby rzetelnie je wykonać trzeba mieć nie tylko odpowiednie pojazdy, ale również wykwalifikowany zespół, który będzie w stanie nie tylko odpowiednio przygotować całą operację, ale również bezpiecznie przewieźć transportowany towar. Taki zespół z pewnością posiadają Gabaryty.net.

Powyższa firma transportowa chwali się na swojej stronie internetowej, że nie boi się żadnych wzywań, a przewóz ponadgabarytowy nie stanowi dla niej żadnego problemu. Aby to podkreślić, firma stworzyła specjalny dział logistyczny, który zajmuje się tylko i wyłącznie takimi zadaniami.

Trzeba przyznać, że obsługa klientów idzie jej całkiem dobrze. Świadczyć mogą o tym choćby pozytywne opinie zadowolonych klientów, którzy niejednokrotnie wracają do przedsiębiorstwa z kolejnymi zadaniami.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Silesiapak


Blachnickiego 9, Katowice

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Crazy Cat Studio


Kwiatowa 11, Wilkowice

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki