Dane firmy

#


Projekty domów z drewna


Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Odrowąż Podhalański 157, 34-408 Odrowąż

Tel: 18 275 8365

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Firma Dom z Duszą prezentuje zrealizowane projekty domów z drewna, na stronie internetowej buduj-z-drewna.com. Na oddzielnej podstronie znajdziesz więcej informacji na temat tej konkretnej inicjatywy. Dostaniesz także dostęp do zamówienia e-katalogu, w którym poznasz bliżej działalność firmy. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie mogą się zdecydować na konkretny projekt, wciąż mają wątpliwości i potrzebują jeszcze więcej inspiracji i przykładów, aby zdecydować się na konkretny dom.

Projekty domów są dopracowane w najmniejszym calu i zakładają nawet rozkład pomieszczeń. Nie wszyscy klienci potrzebują bowiem na przykład oddzielne pomieszczenie na spiżarnię czy inny użytek. Celem firmy jest współpraca z Tobą, spełnienie Twoich oczekiwań i dotarcie do Twojego zapotrzebowanie, jednocześnie pozwalając Ci zaoszczędzić.


Niejeden z nas marzy o własnym domu z drewna. Projektowaniem takich domów zajmuje się własnie m. in. Tadeusz Dusza, czyli Dom z duszą. Sam zastanawiam się nad skorzystaniem z usługi tej właśnie firmy.


Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Stalgar


Siewna 21C, Kraków

Nycz Intertrade Sp. z o.o.


Płk. Dąbka 8C, Kraków

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Erna"


Wielopole 86, Wielogłowy

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki