Dane firmy

https://www.district21.pl/kategoria-produktu/komplety-owiewek/komplety-owiewek-komplety-owiewek-dla-honda/komplety-owiewek-komplety-owiewek-dla-honda-cbr-f4-f4i-fairings/


https://www.district21.pl/ - Owiewki honda cbr f4i


District21

Solec 183a, 05-532 Solec

Tel: 609 902 094

Oceń firmę (4.5 z 2 głosów)

Krótki opis firmy:

Propozycje przygotowane przez sklep District21.pl wpisują się w oczekiwania szerokiego grona konsumentów. Chodzi o posiadaczy sportowych jednośladów, którym w naturalny sposób zależy na tym, aby korzystać ze swoich maszyn w dokładnie taki sposób, jaki jest do nich przypisany. Rozwijanie dużych prędkości na torze wiąże się z posiadaniem efektywnej przedniej osłony. Plastiki trzeba co jakiś czas wymieniać, ponieważ zużywają się jak każdy inny element.

Rekomendowany sprzedawca poleca swoim klientom między innymi owiewki do modelu Honda CBR F4I. Zalicza się on do bardzo popularnych rozwiązań od renomowanego japońskiego producenta. Oznacza to, że konsumenci zainteresowani nabyciem wysokiej klasy akcesoriów nie muszą się już dłużej zastanawiać. Kiedy plastiki są w kiepskim stanie, należy sięgnąć do nowych. Zapewnią one optymalny komfort jazdy w każdych warunkach.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

Go Stillo


Surzyńskiego 18, Kościan

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki