Dane firmy

http://osk.ab-as.com.pl/


Nauka jazdy w Poznaniu


O. S. K. AB-AS

Kraszewskiego 5, 60-501 Poznań

Tel: 607 228 306

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Ośrodek szkolenia kierowców AB-AS prezentuje swoją ofertę na stronie internetowej: ab-as.com.pl. Tam zweryfikować można dostępne możliwości odbycia kursów, jak również uzyskać informacje o terminach kolejnych spotkań. Nauka jazdy w Poznaniu cieszy się sporą popularnością, dlatego konkurencyjne szkoły jazdy powstają bezustannie. Niezaprzeczalnie jednak warto korzystać z godnych zaufania, sprawdzonych i cenionych szkół - AB-AS z pewnością się do nich zalicza.

Chcąc zdobyć rzeczywiste umiejętności i kompetencje kierowcy, zyskać wieloaspektową wiedzę merytoryczną z zakresu zasad ruchu drogowego oraz udzielania pierwszej pomocy na drodze, warto skorzystać z prezentowanej oferty. Jest ona najpewniej jedną z najbardziej korzystnych w Poznaniu - zdawalność kursantów po szkoleniu w tym ośrodku jest zaskakująco wysoka.


W dzisiejszych czasach trudno funkcjonować bez prawa jazdy, ale jego zdobycie to czasem niełatwe zadanie. Dlatego warto udać się do takiej szkoły nauki jazdy, która nie tylko dobrze przygotuje nas do egzaminu, ale również do bycia pełnoprawnym uczestnikiem ruchu drogowego. Dla mnie taką szkołą jest O. S. K. AB-AS w Poznaniu. ;)


Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

Go Stillo


Surzyńskiego 18, Kościan

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki