Dane firmy

https://www.prefabetostrow.pl/oferta/elementy-betonowe


Bloczki fundamentowe mazowieckie


"PREFABET OSTRÓW MAZ." Sp z.o.o.

Różańska 84, 07-300 Ostrów Mazowiecka

Tel: 29 74 539 31

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Chcesz kupić wytrzymałe bloczki fundamentowe w województwie mazowieckim? Zapoznaj się z ofertą produktową przedsiębiorstwa PREFABET OSTRÓW MAZ. Firma zajmuje się sprzedażą betonu towarowego różnych typów, prefabrykatów żelbetowych, zbrojeń, a także wspomnianych betonowych elementów konstrukcyjnych wykonanych z dobrej jakości betonu o wysokim poziomie wytrzymałości.

Szczegółowa oferta firmy to m.in. sprzedaż betonu stabilizującego i konstrukcyjnego, sprzedaż gotowych do użycia prefabrykatów żelbetowych, takich jak płyty drogowe, ażurowe i stropowe, a także sprzedaż wszystkich popularnych typów zbrojeń, w tym prętów zbrojeniowych żebrowanych i gładkich o różnym poziomie wytrzymałości konstrukcyjnej i średnicy. Korzystając z oferty firmy, możesz zamówić wszystkie podstawowe materiały konstrukcyjne, których będziesz potrzebował podczas budowy obiektu dowolnego typu.


Bloczki betonowe sygnowane marką "PREFABET OSTRÓW MAZ." są w bardzo dobrej jakości oraz cenie. Myślę, że osoby prowadzące działalność w branży budowlanej powinny się zainteresować taką ofertą. :)


Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Pl. Konstytucji 2, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Kambion Sp. j


Książąt Mazowieckich 20, Czersk

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki