Dane firmy

#


AC Telekontrakt PHU | Canon kserokopiarka


AC Telekontrakt PHU

Jackowskiego 34, 60-512 Poznań

Tel: (61) 848-31-31

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne marki Canon, czyli drukarka i kserokopiarka w jednym, to urządzenie, które z pewnością przyda się w wielu różnych zakładach pracy, a już zwłaszcza w firmach zajmujących się drukiem. Nabyć je można między innymi za pośrednictwem poznańskiej firmy AC Telekontrakt.

Oferowana maszyna umożliwia także skanowanie i wysyłanie wiadomości e-mail! To znaczne ułatwienie dla wielu przedsiębiorstw. Specjalistyczny mechanizm, w jaki zostało wyposażone to urządzenie sprawia iż możliwe jest drukowanie od 20 do 45 stron na minutę! Obsługa takiego sprzętu jest banalnie prosta - wyposażony jest on bowiem w intuicyjny wyświetlacz dotykowy, który nie stanowi dla nikogo większego problemu.

Szczegółowy opis urządzenia znaleźć można między innymi na stronie internetowej firmy - zapraszamy zatem na telekontrakt.pl. 


Kserokopiarki, które zamówiliśmy w firmie AC Telekontrakt okazały się wydajnymi i nowoczesnymi urządzeniami. Jeśli szukacie takiego sprzętu do biura, to walcie do nich, jak w dym. :)


Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

Go Stillo


Surzyńskiego 18, Kościan

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki