Dane firmy

https://klinikagoclaw.pl/laseroterapia-warszawa/usuwanie-blizn-przebarwien.html


Usuwanie przebarwień laserem - Warszawa


BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Jana Nowaka Jeziorańskiego 8, 03-984 Warszawa

Tel: 501374437

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Obecność blizny na ciele mężczyzny nie jest czymś bardzo rażącym. W przypadku kobiety sprawa wygląda zupełnie inaczej. Panie pragną mieć nieskazitelne ciało pozbawione niedoskonałości. Choć oczywiście bywa, iż panowie nie chcą do końca swojego życia nosić blizn np. po trądziku, oparzeniach, urazach, operacjach, czy też szwach. Jest sposób na to, aby skutecznie się ich pozbyć. Mowa tutaj o laseroterapii. W celu osiągnięcia najlepszego efektu konieczne jest przeprowadzenie zabiegu od 3 do 6 razy w odstępach od 1 do 4 tygodni.

Usuwanie przebarwień laserem oferuje warszawska klinika BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia. Do wykonania zabiegu wykorzystuje ona profesjonalne urządzenie. Jest on przeprowadzany w znieczuleniu, aby zapewnić pacjentowi pełen komfort. Istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu, o czym więcej na stronie internetowej kliniki.


Korzystałam u nich z lasera do usuwania przebarwień i muszę stwierdzić, że dysponują znakomitym sprzętem. Dzięki laseroterapii pozbyłam szpecących blizn potrądzikowych. Dziękuję wam za to!


Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Pl. Konstytucji 2, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Kambion Sp. j


Książąt Mazowieckich 20, Czersk

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki