Dane firmy

https://drukarkiprzemyslowe.pl/produkty/lasery-fiber-spa-f-pulsed-i-spa-f/


Fibro spa


Victor Ink-Jet System Service Sp. z o.o.

Poznańska 180, 62-052 Komorniki

Tel: 61 893 55 50

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Dostawca nowoczesnych urządzeń – drukarek i laserów do znakowania różnego rodzaju produktów, firma Victor Ink-Jet-System Service oferuje także do nich części zamienne. Przedsiębiorstwa zainteresowane zakupem sprzętów wykonujących nadruki mają też do dyspozycji materiały eksploatacyjne, niezbędne w codziennej pracy. Co więcej, firma świadczy również usługi serwisowe, a nawet przygotowuje oprogramowanie do obsługi urządzeń peryferyjnych.

Wśród dostępnych maszyn jest między innymi laser Fiber SPA marki Macsa. Jego zastosowanie jest bardzo szerokie – sprawdza się zarówno w oznaczaniu wyrobów z folii, plastiku, jak i opakowań o elastycznej strukturze. Może być użyty do metali i wszelkiego typu twardych tworzyw sztucznych. Dodatkowo laser przeznaczony jest do znakowania danymi zmiennymi.

Oprócz tego oprzyrządowanie zapewnia nadruki najwyższej jakości, bardzo precyzyjne i trwałe. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań sprzęt jest też bezpieczny i nie uszkadza podłoża, cechuje go wysoka żywotność.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

Go Stillo


Surzyńskiego 18, Kościan

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki