Dane firmy

https://metal-place.pl/wspinaczki/


Metal-Place | Skałki wspinaczkowe


Metal-Place

Mickiewicza 14, 09-300 Żuromin

Tel: 506 496 111

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Na żadnym osiedlu mieszkalnym nie może zabraknąć kolorowego placu zabaw dla dzieci, z tego względu firma Metal-Place wprowadziła do oferty różnego typu konstrukcje, które zadowolą każdego, nawet wyjątkowo wymagającego inwestora.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się skałki wspinaczkowe. Konstrukcja jest stabilna, wytrzymała, posiada certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo. Asortyment zawiera modele przeznaczone dla bardzo małych dzieci, jak i dostosowane do potrzeb starszych. Produkty sprawdzą się doskonale w przedszkolach, szkołach, parkach czy na placach zabaw umieszczonych na osiedlach mieszkalnych. Poza tym w ofercie można znaleźć wiele innych produktów, takich jak plastikowe domki, zjeżdżalnie, huśtawki, bujaki na sprężynach, karuzele, trampoliny ziemne oraz kosze do koszykówki.

Z pewnością ważną informacją dla wielu klientów będzie fakt, że przedsiębiorstwo produkuje nie tylko zewnętrzne konstrukcje, ale i wewnętrzne, np. dmuchane place zabaw z basenem z kulkami i drabinkami.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Pl. Konstytucji 2, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Kambion Sp. j


Książąt Mazowieckich 20, Czersk

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki