Dane firmy

https://motoserwis.net.pl/wypozyczalnia-samochodow-osobowych-niepolomice/


Wypożyczalnia samochodów Niepołomice


MotoSerwis

Wola Nieszkowska 37, 32-700 Bochnia

Tel: 607 278 443

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Firma Moto Serwis działająca na rynku od wielu lat prowadzi wynajem samochodów osobowych i dostawczych, jak również busów. Z jej przejrzystą ofertą można się zapoznać na stronie online. Mogą się do niej zgłosić osoby, które wypożyczają lawety nadające się do transportu większej ilości pojazdów (takich jak quady, samochody, motocykle, maszyny przemysłowe i budowlane).

Wypożyczalnia samochodów działa w Niepołomicach. Oferowane przez nią pojazdy są zadbane. Firma po każdym kliencie czyści ich wnętrza. Dba też o regularną kontrolę stanów technicznych aut. W ten sposób pragnie zapewnić bezpieczne i komfortowe podróżowanie osobom korzystającym z oferty.

Firma proponuje wynajem z możliwością odwołania go bez żadnych konsekwencji do 48 godzin przed odbiorem pojazdu. Zapewnia brak ukrytych kosztów. W celu dokonania rezerwacji można udać się na stronę online i skorzystać z zamieszczonego na niej formularza. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nawiązać z wypożyczalnią samochodów i lawet kontakt telefoniczny.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Stalgar


Siewna 21C, Kraków

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż Podhalański 157, Odrowąż

Nycz Intertrade Sp. z o.o.


Płk. Dąbka 8C, Kraków

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki