Dane firmy

#


Polskie Centrum Szkoleń BHP i Ppoż - Testy online


Polskie Centrum Szkoleń BHP i Ppoż

Domaniewska 47, 02--67 Warszawa

Tel: 500 501 460

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Szkolenie BHP przeprowadzone przez internet niesie wiele zalet! Zostało ono wcześniej sprawdzone przez odpowiedni instytut i dopuszczone do użytku, jest zgodne z prawem, a dostęp do materiałów możliwy jest w każdej chwili!

Właśnie dlatego firma szkoleniabhp-online.pl przygotowała szereg zestawów szkoleniowych, które pozwalają przejść przez ten konieczny do podjęcia pracy kurs w kilku prostych krokach! Wystarczy przyswoić wiedzę udostępnioną w materiałach, a następnie przejść testy BHP online! Można go rozpocząć w każdym momencie, a pozytywny wynik oznacza możliwość otrzymania certyfikatu! Tak wygodnego szkolenia BHP nie zaoferuje żadna inna firma! Nie będziesz już musiał wysłuchiwać długich i nudnych wykładów, wystarczy, że w wolnej chwili przyswoisz świetnie przygotowane materiały. Zyskasz niemalże 100-procentową gwarancję, że zdasz test!


Szkolenie e-learningowe z zakresu bhp? Tak to możliwe z tą firmą! Dla mnie to oszczędność czasu i pieniędzy, bo pracownicy mają szkolą się w wybranym przez siebie czasie przez internet.


Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Pl. Konstytucji 2, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Kambion Sp. j


Książąt Mazowieckich 20, Czersk

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki