Dane firmy

https://www.bagazowkawiki.com/cennik/


Warszawa taxi bagażowe


Taxi Bagażówka Wiki Warszawa

Pawińskiego 28, 02-106 Warszawa

Tel: +48 537-115-518

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Firma przeprowadzkowa oferuje usługi transportowe. Działa w Warszawie jako taxi bagażowe. Pomaga klientom, którzy zmieniają miejsce zamieszkania. Nie tylko przetransportuje ich dobytek, ale też może na zlecenie spakować i wypakować rzeczy. Obsługuje przeprowadzki zarówno domów i mieszkań, jak i biur.

Firmie można zlecić transport pojazdów typu quad i motocykl. Dokłada starań, by bezpiecznie przewieźć ładunek wymagający szczególnej uwagi. Przetransportuje na zlecenie instrumenty muzyczne, antyki oraz dzieła sztuki.

Wynajmując firmę obsługującą przeprowadzki, można zaoszczędzić sobie nerwów i problemów. Dba ona o odpowiednie zabezpieczenie ładunku - tak, by dotarł na miejsce w nienaruszonym stanie. Jej pracownicy oferują pomoc przy załadunku i wyładunku mebli oraz innych ciężkich przedmiotów. W celu ustalenia kosztu usługi, jak i szczegółów związanych ze zleceniem należy nawiązać z nią kontakt. Potrzebne dane (w tym numer telefonu i adres mailowy) można znaleźć na stronie online bagazowkawiki.com.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Pl. Konstytucji 2, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Kambion Sp. j


Książąt Mazowieckich 20, Czersk

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki