Dane firmy

https://motyli-raj.pl/


Kwiaciarnia - https://motyli-raj.pl/


Motyli Raj

Łużycka 55, 30-658 Kraków

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Kwiaty są doskonałym pomysłem na to, żeby sprawić komuś radość, dlatego warto zdecydować się na skorzystanie z usług tej sprawdzonej kwiaciarni. To w niej można znaleźć wiele niepowtarzalnych kompozycji, które świetnie nadają się na każdą okazję. Dzięki temu, że zamówienie można złożyć online, a w kwiaty zostaną dostarczone pod wskazany adres, to świetny sposób na niespodziankę na każdą okazję!

Ta znana kwiaciarnia w Krakowie cieszy się sporym zainteresowaniem ze względu na w pełni profesjonalną obsługę, a także niskie ceny, które dostępne są tylko w tym miejscu. Na dodatek rośliny zawsze są świeże, co sprawia, że długo będą mogły stać w wazonie i dawać radość obdarowanej nimi osobie.

Gdzie można poznać więcej szczegółów? Należy wejść na stronę motyli-raj.pl, bo tam znajduje się  katalog. Różne style bukietów i niemal wszystkie odmiany ciętych roślin sprawiają, że każdy znajdzie taką kompozycję, która przypadnie mu do gustu. Od razu warto dokonać zakupu i dołączyć do grona zadowolonych klientów.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Stalgar


Siewna 21C, Kraków

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż Podhalański 157, Odrowąż

Nycz Intertrade Sp. z o.o.


Płk. Dąbka 8C, Kraków

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki