Dane firmy

https://abanach.pl/dodatki_modyfikujace.html


Stabilizator UV do folii


A. BANACH

Zastawna 25, 83-000 Pruszcz Gdański

Tel: 600 004 734

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Producent koncentratów barwiących i dodatków modyfikujących do tworzyw sztucznych oferuje produkty wysokiej jakości, które sprawią, że opakowania, w jakich różnego rodzaju towary trafiają na półki sklepowe i do klientów, będą nie tylko skutecznie zabezpieczone przed działaniem niepożądanych czynników zewnętrznych, ale również przyciągną uwagę klientów swoją estetyką. 

Wśrod dodatków modyfikujących do tworzyw sztucznych jest stabilizator UV do folii, który sprawia, że jest ona odpowiednio chroniona przed działaniem promieni UV. Ma to szczególne znaczenie w przypadku produktów narażonych na działanie słońca. Dlatego najczęściej stosuje się go w celu zabezpieczenia folii rolniczych i budowlanych, mebli ogrodowych, krzesełek stadionowych i tym podobnych przedmiotów. 

Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty producenta z Pruszcza Gdańskiego, wystarczy skontaktować się z biurem handlowym. Numer telefonu, adres korespondencyjny oraz adres poczty elektronicznej podano na stronie internetowej abanach.pl.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


Starowiejska 58, Gdynia

Moto Handel Wojciech Nowociński


Obrońców Westerplatte 25, Rumia

RW Serwis


Łukocin 4, Łukocin

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki