Dane firmy

https://www.bipp-projekt.pl/mieszarki-do-betonu


Wytwórnia betonu - bipp-projekt.pl


Biuro Inzynierii Przemysłowej BIP-Projekt Sp. z o.o

Obrońców Tobruku 23a, 01-494 Warszawa

Tel: 661 568 755

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Działając od lat na polskim rynku, kadra Biura Inżynierii Przemysłowej BIP-Projekt Sp. z o.o doskonale rozumie potrzeby klientów w zakresie produkcji betonu. Starając się odpowiedzieć na nie w jak największym stopniu, proponuje nowoczesne, wielozadaniowe urządzenia do produkcji masy, przydatne zarówno na przydomowej budowie, jak i w strefie prac deweloperskich na bardzo szeroką skalę. 

Dostawca zapewnia, że przedstawiony w ofercie asortyment można z powodzeniem użytkować w każdej wytwórni betonu, bez względu na dzienny przerób surowca. Oferuje sprzęt pracujący stacjonarnie lub też mniejsze wersje mobilne. Firma zaprasza do kontaktu także odbiorców, którzy generują zwiększone zapotrzebowanie na beton i chcieliby nawiązać długoterminową współpracę z godnym zaufania realizatorem. 

Kadra firmy chętnie świadczy usługi doradcze. To zespół doświadczonych fachowców, dla których priorytetem jest dzielenie się wiedzą i udostępnianie rozwiązań spełniających oczekiwania jak największej grupy klientów. 


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Pl. Konstytucji 2, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Kambion Sp. j


Książąt Mazowieckich 20, Czersk

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki