Dane firmy

http://podlogibydgoszcz.pl/


Parkiet bydgoszcz | http://podlogibydgoszcz.pl/


podlogibydgoszcz.pl

Fordońska 40, 85-719 Bydgoszcz

Tel: 52 524 47 82

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Warto poświęcić trochę czasu na wybór podłogi, gdyż jest to wybór na długie lata, więc najlepiej poradzić się w tej kwestii fachowców. Jeśli chcesz u siebie w mieszkaniu położyć parkiet, to bydgoski salon firmowy DĄBEX powinieneś koniecznie odwiedzić. Tam dowiesz się, że obecnie bardzo popularne są parkiety dwuwarstwowe, olejowane bądź cyklinowane na etapie produkcji. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla kupującego, ponieważ ten rodzaj parkietu jest o wiele łatwiejszy w montażu niż kładzenie tradycyjnego parkietu, a co najważniejsze, nic nie traci on ze swojej wysokiej jakości, z niepowtarzalnego wyglądu naturalnego drewna i z dużej wytrzymałości.

Rzecz jasna, w bydgoskim salonie są też dostępne produkty z litego drewna. Niezależnie, czy zdecydujesz się na deski z drewna litego, czy też deski drewniane dwuwarstwowe, rekomendowany salon gwarantuje, że zrobił wszystko, aby w swoich produktach zachować oryginalną strukturę drewna i podkreślić wyjątkowość tego materiału.


Parkiet oferowany przez firmę podlogibydgoszcz.pl idealnie pasuje do mojego mieszkania. Jest wytrzymały, odporny na zarysowania.


Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

ODEKA SIMP FF


Toruńska 286, Bydgoszcz

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.


Leśna 5, Rozgarty

Trust Bydgoszcz


Rumińskiego 6, Bydgoszcz

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki