Dane firmy

https://www.zar-kar.com.pl/meble-kuchenne


Tanie kuchnia na wymiar – Warszawa


ŻAR & KAR ABC Nowych Wnętrz

Siedzibna 39, 00-001 Warszawa

Tel: 22 811 11 27

Oceń firmę (1.5 z 2 głosów)

Krótki opis firmy:

Urządzenie kuchni to ogromne wyzwanie logistyczne. Sprawienie, aby była jednocześnie unikatowa i funkcjonalna jest trudne. Poza tym wiele mebli kuchennych, które można znaleźć w sklepach, jest tworzonych według określonych schematów, więc niełatwo dobrać szafki w taki sposób, aby idealnie pasowały do rozmiarów niestandardowego pomieszczenia.

Dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą stworzyć idealną dla siebie kuchnię, jest skontaktowanie się z przedstawicielami Żar-Kar. Firma oferuje tanie meble do kuchni na wymiar. Przedsiębiorstwo działa w Warszawie od wielu lat i może się pochwalić dobrą opinią w branży.

W ramach usługi fachowcy mogą wyremontować pomieszczenie i zamontować nowe meble, które wcześniej zostały zaprojektowane według wskazówek klienta. Każdy, kto ceni indywidualne podejście i dobrej jakości meble powinien skorzystać z oferty.


Kuchnia ich autorstwa spełniła moje oczekiwania. Meble prezentują się znakomicie, a i ich cena nie była wygórowana. Cieszę się, że to właśnie na ich usługi się zdecydowałem.


Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Pl. Konstytucji 2, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Kambion Sp. j


Książąt Mazowieckich 20, Czersk

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki