Dane firmy

#


Akcesoria do kół


CCS

Brzozowa 35, 26-900 Kozienice

Tel: 600 899 598

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Decydując się na tuning samochodu, warto zainteresować się takimi elementami jak układ zawieszenia czy koła. Ich wygląd nie pozostawia wątpliwości co do tego, który kierowca przykłada większą wagę do przeróbek i prezencji swojego auta. Nowoczesne, wytrzymałe i bezpieczne akcesoria do kół można zamówić w sklepie durarace.com. To między innymi:

  • dystanse do samochodów Audi, BMW, Ford, Honda, Lexus, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Seat, Skoda, Subaru, Toyota i Volkswagen,
  • adaptery,
  • śruby i nakrętki.

Krótko mówiąc, oferta przedsiębiorstwa obejmuje wszystko, co potrzebne do skutecznego tuningu kół. Co ciekawe, polska firma jako jedyna w Europie wykonuje swoje dystanse przy użyciu duralu lotniczego 7075-T6. Korzystny stosunek jakości do ceny to ważny atut oferty. Kompetentny zespół tworzą prawdziwi pasjonaci motosportu, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w obróbce metali.

Jakość wykonania wymienionych wcześniej akcesoriów ma bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo jazdy, szczególnie tej ekstremalnej, dlatego warto inwestować w niezawodne części.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Pl. Konstytucji 2, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Kambion Sp. j


Książąt Mazowieckich 20, Czersk

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki