Dane firmy

https://bau-tec.pl/pl/p/Tarcza-widiowa-do-drewna-250mm-x-32-x-40T/573


Tarcza widiowa - P.H. BAU-TEC


P.H. BAU-TEC

Wilsona 30, 42-200 Częstochowa

Tel: 782 22 88 32

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Sklep BAU-TEC to doskonałe miejsce dla wszystkich osób, które szukają wysokiej klasy narzędzi do swojego warsztatu lub domu. Znaleźć tutaj można propozycje dla specjalistów, dla profesjonalistów - ale także dla tych osób, które zajmują się naprawą czy remontami lub pracami przy samochodach jedynie hobbystycznie, a więc tak zwanym "złotym rączkom". Niezależnie od osoby i wyboru, każdy produkt oferowany w tym sklepie to gwarancja najwyższej jakości wykonania. Dbają o tym fachowcy z bogatym doświadczeniem i wiedzą na temat narzędzi.

Wśród produktów wyróżnia się tarcza widiowa, którą można odszukać tu w dobrej cenie. Jest ona przeznaczona do cięć szybkich i precyzyjnych, do wszelkiego rodzaju standardowych prac. Nadaje się do obróbki drewna miękkiego i twardego, ale także do cięcia płyt wiórowych oraz stolarskich.


W tym sklepie można kupić narzędzia i akcesoria warsztatowe, których jakość powoduje, że posłużą nam przez długi czas. Kupuję tu wszelkie tarcze niezbędne mi w obróce betonu - są niezawodne.


Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Silesiapak


Blachnickiego 9, Katowice

Crazy Cat Studio


Kwiatowa 11, Wilkowice

Iluzjonista Konrad Mościński


Jana Kiepury 25, Sosnowiec

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki