Dane firmy

https://www.lulkowo.pl/pl/zabawki-edukacyjne/ukladanki


Układanka dla dzieci


Lulkowo.pl

Sarmacka 12, 02-972 Warszawa

Tel: 885 900 851

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Jeśli będziesz zapewniać swojemu dziecku sporo zabawek, które dostarczają mnóstwo bodźców, będziesz mieć pewność, że dziecko rozwija się prawidłowo. Będzie otwarte na świat i na umiejętności, które przychodzą do niego podczas interakcji z zabawkami. Warto, aby pojawiła się u Ciebie układanka dla dzieci, bo potrafi ona dostarczyć materiału do rozwoju zdolności logicznego myślenia. Twoje dziecko zacznie dzięki temu poznawać świat o wiele szybciej. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, wejdź na stronę lulkowo.pl i tam zapoznaj się z przygotowanymi informacjami. One przekonają Cię do tego, że warto robić zakupy właśnie w tym sklepie. Nie tylko czekają tam na Ciebie najniższe ceny, ale też ogromny wybór zabawek, które są w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka. Już teraz złóż zamówienie na zabawki, aby Twoje dziecko jeszcze lepiej się rozwijało. 


Ja stawiam na zabawki edukacyjne, takie jakie można kupić w sklepie Lulkowo.pl, bo zależy mi na to by dziecko poprzez zabawę równocześnie zapewniało sobie rozwój umiejętności.


Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

Pogotowie Zamkowe


Pl. Konstytucji 2, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Ceglana Ściana


Choińskiego 2, Żyrardów Polska

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki